Vizyonumuz

Ekonomik sınırların kalktığı, rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda Lojistik ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak araç ve teknolojik alt yapıya sahip, sektörüne yön veren, öncü bir marka firması olmak, müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, sektöründeki gereksinimleri karşılayabilecek optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal kaynakları ile gerçekleştirmektir. Büyük hedeflere ulaşabilmek için her zaman daha iyi, daha yeni çözümler için araştırmalarımızı ve gelişimimizi sürdürmek üzerine kurulu bir gelecek planına sahip firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır olmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir ve üstün kaliteli hizmetler vermek, iş performanslarını arttırırken zamandan tasarruf etmelerini sağlamak, maliyetlerini düşürüp pazardaki rekabet güçlerini arttırmak, sosyal ve fiziksel çevreye zarar vermeden çalışmak ve çalışanlarının gurur duyduğu bir şirket olmaktır. En önemli gayemiz müşterilerimizin ticaret hacmini arttırmalarına yardımcı olacak lojistik çözümleri ile daha büyük hedeflere ulaşırken yanyana ve dayanışma içerisinde birlikte büyümektir.


Kara Yolları Taşımacılığı

"Russped Lojistik" karayolu taşımacılığında parsiyel ve komple yükleme ve teslimat hatları ile aynı anda beş araç yükleme kapasitesine sahiptir.

Denizyolu Taşımacılığı

Geniş ve güçlü acente ağımız ile tüm Türkiye‘den tüm dünya limanlarına; tüm dünya limanlarından tüm Türkiye limanlarına; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kapıdan kapıya konteyner, parsiyel servis, açık-dökme yük, proje taşımacılığı, gemi kiralama gibi tüm deniz ve diğer nakliye hizmetlerini sunabilmektedir.

Hava Yolları Taşımalıcığı

Havayolu eşya taşımacılığı, ihracat ve ithalatçılar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi tüm gönderenlerin eşyaları en uygun zamanda en uygun yöntemle ulaştırılmasını sağlayan hizmetler bütünüdür.

0
0
0
0