Sizin İçin Hızlı. Güvenilir. Şeffaf.

Rusped Lojistik Dış Ticaret Limited Şirketi ve Russped Logistics markası, Türkiye’den Rusya, Belarus, Kazakistan, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya ve tüm Türki Cumhuriyetlerine, uzman kadrosu ile taşımacılık yapan bir uluslararası lojistik şirkettidir. Gümrük işlemleri ve alım anlaşmaları konusunda müşterilerimize eksiksiz çözüm sunmaktayız. Tecrübemiz sayesinde farklı ulaştırma araçları ile sevkiyat gerçekleştirirken, yükün güvenliği ve sevkiyatın kontrolünü ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin çıkarlarını gümrük sahası ve alım anlaşmaları dâhil her konuda gözetmekteyiz. Yükünüzü Türkiye’nin her yerinden uzman olduğumuz tüm destinasyonların her bölgesine hızlı, dikkatli ve güvenli bir şekilde taşımaktayız. Russped Logistics, gerek yük potansiyeli gerekse alt yapısına dayanarak kara parsiyel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Parsiyel taşımacılık yakın bölgelere muhtelif mallar için birim taşıma fiyatlarını düşürebilme imkânı sağladığı gibi gerek ihracatçı gerekse ithalatçı firmaya taşıma maliyetlerinde ciddi avantaj sağlar.


Kara Yolları Taşımacılığı

"Russped Lojistik" karayolu taşımacılığında parsiyel ve komple yükleme ve teslimat hatları ile aynı anda beş araç yükleme kapasitesine sahiptir.

Denizyolu Taşımacılığı

Geniş ve güçlü acente ağımız ile tüm Türkiye‘den tüm dünya limanlarına; tüm dünya limanlarından tüm Türkiye limanlarına; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kapıdan kapıya konteyner, parsiyel servis, açık-dökme yük, proje taşımacılığı, gemi kiralama gibi tüm deniz ve diğer nakliye hizmetlerini sunabilmektedir.

Hava Yolları Taşımalıcığı

Havayolu eşya taşımacılığı, ihracat ve ithalatçılar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi tüm gönderenlerin eşyaları en uygun zamanda en uygun yöntemle ulaştırılmasını sağlayan hizmetler bütünüdür.

0
0
0
0