Vizyonumuz

Ekonomik sınırların kalktığı, rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda Lojistik ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak araç ve teknolojik alt yapıya sahip, sektörüne yön veren, öncü bir marka firması olmak, müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, sektöründeki gereksinimleri karşılayabilecek optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal kaynakları ile gerçekleştirmektir. Büyük hedeflere ulaşabilmek için her zaman daha iyi, daha yeni çözümler için araştırmalarımızı ve gelişimimizi sürdürmek üzerine kurulu bir gelecek planına sahip firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır olmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimize güvenilir ve üstün kaliteli hizmetler vermek, iş performanslarını arttırırken zamandan tasarruf etmelerini sağlamak, maliyetlerini düşürüp pazardaki rekabet güçlerini arttırmak, sosyal ve fiziksel çevreye zarar vermeden çalışmak ve çalışanlarının gurur duyduğu bir şirket olmaktır. En önemli gayemiz müşterilerimizin ticaret hacmini arttırmalarına yardımcı olacak lojistik çözümleri ile daha büyük hedeflere ulaşırken yanyana ve dayanışma içerisinde birlikte büyümektir.


АВТОТРАНСПОРТ

"Многолетний опыт работы в сфере организации перевозок авто транспортом предполагает распоряжение огромным парком транспортных средств, что предполагает гарантированную загрузку в установленные сроки.

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ

"Russped Logistics" предлагает своим клиентам высокоэффективный, как по срокам, так и по стоимости доставки сервис по морские перевозкам из Турции в любую точку мира и обратном направлении.

АВИАПЕРЕВОЗКИ

Если Вам необходимо значительно сократить время на перевозку груза, то самый быстрый вид доставки Вашего товара. Перевозки грузов авиатранспортом - это один из самых быстрых и надежных способов грузоперевозок.

0
0
0
0